Ipari ingatlanokkal és szaktanácsadással foglalkozó cég keres mielőbbi kezdéssel irodavezető helyettes/ügyvezetői asszisztens munkára.

Feladatok:
- Ügyvezető munkájának támogatása, segítsége
- Folyamatos kapcsolattartás telefonon meglévő és új ügyfelekkel
- Iroda adminisztratív és szervezési feladatainak magas szintű ellátása
- Iktatási feladatok ellátása (levelek, számlák, szerződések)
- Hirdetések nyilvántartása
- Szervezési feladatok
- Üzleti partnerek és vendégek fogadása
- Bejövő telefonhívások kezelése, telefonüzenetek kézbesítése, a visszahívások megvalósulásának nyomon követése

Elvárások:
- Önálló és rugalmas munkavégzés, megoldás-orientált szemlélet, döntésképesség
- Prioritások kezelése
- Terhelhetőség
- Nyílt, kommunikatív, közvetlen személyiség
- MS Office ismerete

A munkavégzés helye: 13. kerület

8 órás bejelentett munkavégzés, hétfőtől csütörtökig 9:00-17:30-ig, péntek 9:00-17:00, hétvégi munkavégzés nincs. Fényképes önéletrajzot a mihacsi.timea@grifton.hu e-mail címre várjuk, fizetési igény megjelölésével.